Zabiegi kosmetyczne VelaShape

  Zabiegi kosmetyczne-VelaShape

  Przyczyny tłuszczu i cellulitu są różne: hormony, wiek i genetyka mogą odgrywać ważną rolę w gromadzeniu się nadmiaru tłuszczu, nierówności i grudek na całym ciele. Zabiegi kosmetyczne-VelaShape i VelaSmooth są sprawdzone klinicznie, niechirurgicznie rozwiązaniami dla różnych obszarów ciała. Są odporne na utratę wagi poprzez dietę i ćwiczenia, takie jak uda, brzuch i pośladki. Szybko rośnie popularność takich metod, ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z ich zalet.

  Jest to nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę do redukcji obwodowej i cellulitowej. Umożliwia bezpieczne osiągnięcie stonowanego, wyprofilowanego i jędrnego ciała w typowych 3 sesjach terapeutycznych. Dostępna jest również jedna sesja. Dzięki temu wyglądamy lepiej i czujemy się młodziej. Zapewnia imponujące efekty bez okresów regeneracji i znacznego dyskomfortu.

  Nowoczesna technologia

  Technologia VelaShape łączy światło podczerwone, bipolarną energię częstotliwości radiowych i próżnię, które powodują głębokie ogrzewanie komórek tłuszczowych, otaczającej ich  tkanki łącznej i leżących poniżej włókien kolagenowych. Ten typ wydajnego ogrzewania i podciśnienia stymuluje wzrost nowego i lepszego kolagenu i elastyny, co powoduje miejscowe zmniejszenie wiotkości skóry, objętości ciała i ogólnej poprawy struktury i tekstury skóry.

  Które obszary mogą być leczone VelaShape?

  Cellulit można usunąć na dolnej części ciała, tj pośladkach i udach. Taki zabieg możemy też wykonać na podwójnym podbródku, ramionach, brzuchu, ramionach i pod biustem. Większość pacjentów obserwuje stopniowy i kumulacyjny wynik w całym schemacie leczenia.

  Postępy w leczeniu

  Zabiegi kosmetyczne VelaShape
  Zabiegi kosmetyczne VelaShape

  Oparty na technologii elos, VelaShape III łączy w sobie podczerwień, biopolarną częstotliwość radiową (RF) i próżnię, aby precyzyjnie ogrzać tkankę odpowiednio do 3 mm i 15 mm głębokości. Optymalna konstrukcja elektrod i równoczesne stosowanie podciśnienia pozwala na głębsze i szybsze przenikanie ciepła.

  Kombinacja technologii podczerwieni i sprzężonej z próżnią RF powoduje głębokie ogrzewanie komórek tłuszczowych (adipocytów), ich otaczających łącznych włóknistych przegród i leżących poniżej skórnych włókien kolagenowych. Skuteczne ogrzewanie adipocytów osiąga się dzięki wyższej wydajności RF. Optymalna konstrukcja elektrod i równoczesne stosowanie podciśnienia  pozwala na głębsze i szybsze przenikanie ciepła. To z kolei sprzyja poprawie krążenia, drenażowi limfatycznemu, metabolizmowi komórkowemu i odkładaniu kolagenu. Ponadto pobudza aktywność fibroblastów i przebudowuje macierz pozakomórkową. Miejscowo zmniejsza wiotkość i objętość tkanki tłuszczowej. Ponadto poprawia strukturę i teksturę skóry.

  Działanie VelaShape

  Ciepło jest podstawowym mechanizmem poprawy tekstury skóry i cellulitu i zmian w metabolizmie tłuszczów. Osiągnięcie optymalnej temperatury i utrzymanie jej we właściwym czasie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w leczeniu. Dzięki tygodniowym przerwom możemy osiągnąć optymalne wyniki, przeprowadzając mniejszą liczbę sesji. Ciepło o częstotliwości radiowej wnika w głębsze warstwy skóry właściwej, podczas gdy podczerwień jest bardziej powierzchowna. W kontrolowanym przez skórę uszkodzeniu termicznym poprawia się tworzenie kolagenu i zmiany metaboliczne w adipocytach. W tkance podskórnej działa na tkankę łączną i tłuszczową.

  Czego mogę oczekiwać od VelaShape?

  Poprawia wygląd cellulitu i redukuje obwód. Pobudza krążenie. Zmniejsza skurcze i drżenie mięśni. Zwiększa drenaż limfatyczny i metabolizm komórkowy. Stymuluje aktywność fibroblastów. Zmniejsza objętość i strukturę luźnej skóry. Ulepsza syntezę kolagenu i pobudza produkcję. Ogranicza reakcje metaboliczne, zwiększające tkankę tłuszczową.

  Jak wygląda procedura?

  Większość pacjentów uważa, że VelaShape jest przyjemne. Opisują leczenie jako ciepły masaż głębokich tkanek. Parametry leczenia można łatwo dostosować, aby zapewnić komfort pacjentom. Normalne jest odczuwanie ciepła przez kilka godzin po zabiegu. Niektórzy pacjenci mają zaczerwienioną skórę w miejscu leczenia. Zaczerwienienie ustąpi kilka godzin po zabiegu, a skóra może być lekko różowa przez kilka godzin.

  Zasady przed i po leczeniu

  Nie używajmy żadnych perfum ani balsamów do ciała i sprayów przez 12 godzin przed i po zabiegu. Antycellulutowy balsam można stosować jako dodatkową kurację 48 godzin przed i po leczeniu. Nie bierz prysznica i nie kąp się w bardzo gorącej wodzie 12 godzin po zabiegu.

  Nie idź do łaźni parowej, jacuzzi ani sauny przez 12 godzin po zabiegu. Nie ćwicz przez 12 godzin po zabiegu. Przed VelaShape zastosuj peeling całego ciała. Świetnie sprawdzi się też mydło do mikrodermabrazji do krystalicznego peelingu. Nie opalaj się i nie przebywaj w bardzo nasłonecznionym miejscu. Podczas całej kuracji nie korzystaj z solarium ani samoopalaczy. Jeśli ciało nadmiernie się nagrzewa, schłodź konwencjonalnymi sposobami chłodzenia. Nie siedź w miejscu klimatyzowanym. Nie pływaj w basenach chlorowanych 24 godzin przed i po leczeniu. Nie depiluj skóry 24 godzin po zabiegu. Jest to bardzo popularny i skuteczny zabieg. Polecany jest wszystkim osobom, które chcą zmniejszyć cellulit.