Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium 1.168-604.0

  Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium 1.168-604.0

  Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium 1.168-604.0 – to urządzenie wysokociśnieniowe to najwyższej klasy model wśród najlepszych domowych pomocników. Idealnie nadaje się do ciągłego i długotrwałego użytkowania. Myjkę można używać do usuwania uporczywych i masywnych zanieczyszczeń z dużych obszarów: samochodów, ciężarówek, ścian domów, kamiennych ogrodzeń, basenów itp. Dodatkowo, jako członek linii Premium, model został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie: wyposażony jest w zwijacz węża, co jest bardzo wygodne podczas użytkowania.

  Wysoka jakość urządzenia wysokociśnieniowego K 7

  Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium 1.168-604.0

  K 7 Premium 1.168-604.0 to imponujące korzyści: szybsze i bardziej wydajne czyszczenie przy zmniejszonym zużyciu energii i mniejszym zanieczyszczeniu ściekami. Produkty do czyszczenia i pielęgnacji firmy Karcher zapewniają doskonałą wydajność w domu. Myjka ciśnieniowa i odpowiedni detergent to idealne połączenie gwarantuje oczyszczenia każdej powierzchni. Unikalne cechy technologii Karcher nadają się: od intensywnego usuwania brudu po delikatną pielęgnację. Można stwierdzić, że myjki wysokociśnieniowe Karcher są idealne do każdego czyszczenia. To, co zostało zabrudzone, po raz kolejny zabłyśnie nienaganną czystością. Karcher K 7 Premium pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze oraz nadaje przedmiotom dawny luksus: stare staje się nowe, zużyte znów estetyczne. Ważne! K 7 to model z najwyższej półki wśród urządzeń domowych. To uniwersalne urządzenie do mycia różnych przedmiotów strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem. Producent wyposażył ten model w filtr, który skutecznie zabezpiecza silnik przed cząstkami brudu.

  Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium 1.168-604.0

  Myjka Karcher K 7 Premium jest mocna i wydajna. 10 m węża pozwala na swobodne ominięcie czyszczonego obiektu. Urządzenie wysokociśnieniowe jest wyposażone w mocny silnik chłodzony wodą. Ponadto posiada pistolet z systemem Quick Connect, lancę natryskowa Vario Power do wygodnej regulacji ciśnienia wody oraz do usuwania uporczywych zabrudzeń, a także uniwersalny środek czyszczący.

  Karcher K 7 Premium – co warto wiedzieć

  • K 7 Premium to najwyższej klasy model wśród domowych myjek ciśnieniowych. Jest idealny do ciągłego użytkowania. Z jego pomocą można pozbyć się każdej plamy, której dotąd nie można było usunąć. Urządzenie jest odpowiednie do czyszczenia zabrudzeń z różnej powierzchni bez konieczności dokupowania dodatkowych elementów, wszystko, czego potrzebuje myjka znajduje się w zestawie. Poza mocnym silnikiem Karcher K 7 Premium posiada mosiężną pompę, która jest niezawodnie chroniona przez filtr wstępny wody, który zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami. Waga tego urządzenia wysokociśnieniowego to 23 kg.

  Funkcje – urządzenia wysokociśnieniowego Karcher- K 7 Premium 1.168-604.0

  • Doskonały efekt czyszczenia – dodanie detergentu do zbiornika poprawia jakość mycia
  • Niezawodny silnik chłodzony wodą zadziwi swoją wytrzymałością i wydajnością
  • System szybkiego łączenia
  • Dysza Vario Power daje możliwość regulacji ciśnienia (20-160 bar)
  • Łatwe podłączenie węża wysokociśnieniowego i pistoletu(system Quick Connect)
  • Podłączony system zbierania detergentu
  • Specjalna szczotka do czyszczenia (Delta Racer) efektywnie usuwa nawet uporczywy brud
  • Wbudowany filtr do wody
  • Uchwyty na dysze i kable rozwiązują problem przechowywania
  • Kółka ułatwiają przesuwanie urządzenia Karcher- K 7 Premium.

  Jakie zadania wykonuje Karcher K 7 Premium?

  Myjka wysokociśnieniowa Karcher- K 7 Premium nadaje się do wielu zadań. Z łatwością uda się umyć każdy pojazd.To dzięki długiemu elastycznemu wężowi można dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc i usunąć zabrudzenia. Niezależnie od wielkości auta można poradzić sobie zarówno pod nim jak i w górnej części nadwozia. Łatwo też czyści elewacje budynków, w tym budynków mieszkalnych i przemysłowych. Urządzenie bez problemu zmieści się w małej furgonetce lub minibusie, ma niewielką wagę, a jednocześnie jest wygodnie przenoszone za pomocą zamontowanych kół. Myjka wyposażona jest w praktyczny bęben na wąż. Natomiast akcesoria znajdują się na korpusie urządzenia i są zawsze gotowe do użycia. Myjka K 7 Premium jest łatwa w montażu i demontażu, co znacznie ułatwi proces czyszczenia części wchodzących w skład zestawu.

  Cechy charakterystyczne – Karcher urządzenia wysokociśnieniowego K 7 Premium

  Pobór mocy na poziomie trzech kilowatów pozwoli wykonać pracę bardzo wydajnie. Maksymalne ciśnienie może wynosić do 160 barów (16 MPa) z szybkością podawania wody 500 l / h. Temperatura wody nie przekracza 60 stopni Celsjusza. Wydajność myjki K 7 Premium jest wysoka, dlatego należy do modeli najczęściej kupowanych. Karcher K 7 Premium to doskonałe urządzenie z mocnym silnikiem (3 kW). Aby uzyskać optymalne wyniki, dostępne są 3 dysze i zbiornik na detergent. Dzięki doskonałej wydajności i mocnemu naciskowi szybko usuwa brud z dużej powierzchni. Urządzenie posiada praktyczny system, który pozwala zmienić środek czyszczący jednym ruchem ręki. Myjka K 7 Premium idealnie nadaje się również do czyszczenia mocno zabrudzonych ścieżek ogrodowych, ścian basenów czy rowerów.